לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  הרבה אנשים אינם מודעים לעבודה שביטוח דירה סטדנרטי אינו מכסה מקרי ביטוח שמקורם בשיפוץ. לכן, בעת בניית בית או עריכת שיפוצים נרחבים לבית חשוב לרכוש ביטוח קבלנים. במוזס ביטוח אנו דואגים שלקוחותינו ירכשו את הביטוח המתאים ביותר לצרכיהם ויבינו מה המשמעות של כל ביטוח וביטוח. לכן במוזס ביטוח אנו מציעים את הביטוח החדש מחברת הביטוח "הכשרת הישוב": ביטוח קבלנים, על מנת לאפשר ללקוחותינו להיות מוגנים מפני הסיכונים הכרוכים במהלך בניה.

  בניית בית או שיפוצו הנה דבר יקר, ועל מנת לא להיכנס להוצאות נוספות חשוב להיות מבוטחים. באופן טבעי במהלך בניה כאשר דברים טרם הושלמו ישנם יותר סיכונים אשר שונים באופים מבית בנוי וגמור. על מנת לאפשר לכל אחד לבנות את ביתו בשקט וללא דאגות, כי זו המטרה בביטוח אחרי הכל, פיתחו בחברת הביטוח "הכשרת הישוב" את ביטוח הקבלנים, המעניק הגנה מקיפה במשך כל הבניה, אונו במוזס ביטוח מצעים אותו לכם, לקוחותינו.

  עולה השאלה – האם אין נזקים במהלך הבניה מכוסים ע"י הביטוח המקצועי של הקבלנים עצמם? ובכן ביטוח הקבלנים, המיועד לאנשים אשר בונים או משפצים את ביתם, נרכש עפ"י היקף ועלות הבניה, כך שכל מקרה נמדד באופן פרטני ומאפשר כיסוי מקסימלי של הפוליסה במחיר מינמאלי. החבילה כוללת את כל הכיסויים אשר הפרט זקוק להם לבניה שקטה, כגון:פריצה לאתר הבניה ללא שומר, פגיעה במבנים צמודים, ביטוח צד שלישי לפועלים ועוברי אורח ועוד, כאשר ניתן לרכוש עד חמש חבילות לכל פרויקט בניה.

  לעיון בפרוט הכיסויים בביטוח הקבלנים – לחץ כאן!

  לעיון במקרה לדוגמא בביטוח קבלנים- לחץ כאן!

  הנכם מוזמנים לצור עמנו קשר, למשרדי מוזס ביטוח, לברר יותר פרטים על ביטוח הקבלנים בהתאם לצרכים שלכם.

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך