לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  ביטוח חיים הוא למעשה ביטוח למקרה מוות , כלומר במקרה מות המבוטח מכל סיבה שהיא, מוטביו בפוליסה יקבלו סכום כספי חד פעמי (סכום הביטוח) עליו היה הלקוח מבוטח.

  כיום , חוסנה הכלכלי של משפחה , נמדד על פי כמות הכסף שמייצר התא המשפחתי. לרוב , המקור ממנו מגיע הכסף למשפחה , הם ההורים שמשתכרים בזכות עבודתם וכל עוד נשמר סטאטוס זה – מעמדה של המשפחה מובטח. הרעיון שעומד מאחורי הביטוח הוא שגם אם אדם לא יגיע לשיבה טובה, משפחתו והאנשים התלויים בו מבחינה כלכלית לא ייפגעו ולמרות האובדן עדיין יוכלו לשמר את רמת חייהם. קרי, ביטוח זה מומלץ לכל אדם שיש אנשים אחרים הנתמכים על ידו, בין אם זה ילדים, הורים וכו'.

  למה ביטוח חיים כל- כך חשוב?

  מוות הינו בד"כ אירוע פתאומי שמלבד הצער הרב , יוצר בעיה כלכלית לכל אותם שהיו תלויים כלכלית בנפטר – בן/בת זוג, ילדים, הורים.
  רוב האנשים לא צוברים במהלך חייהם סכומים שיכולים לקיים את המשפחה ללא פגיעה כל שהיא ברמת החיים ולכן אם אין ביטוח חיים השאלה היא כמה קשה תהיה הפגיעה.
  לדוגמא: אדם מכלכל את משפחתו ב- 10,000 ₪ בחודש , אם חס וחלילה נפטר אותו אדם למשפחתו יחסרו מעתה אותם 10,000 שקלים לצורך קיומם היומיומי.
  כדי לשמר את אותה רמת חיים של המשפחה , במשך 5 שנים בלבד אותו אדם היה צריך חסכונות בסך 600,000 ₪ זהו סכום כמעט דמיוני שיהיה נתון למשפחה מכסף שנחסך.
  לכן נדרש גורם כלשהו שיבטיח את סכום הכסף הנדרש במקרה מוות.
  כאן ניכנס הצורך בביטוח.

  כיצד מחשבים את הסכום ביטוח החיים?

  לא ניתן להעריך חיי אדם בכסף.
  נקודת המבט של ביטוח החיים בוחנת את סכום ההוצאות המשפחתיות פר חודש X זמן. הזמן מתייחס לתקופה שבה בני המשפחה המבוטחת, המוטבים, יהיו תלויים בפרנסת המבוטח עד שיוכלו לכלכל את עצמם (גיל 21) אם מדובר בילדים.
  דהיינו, החישוב יהיה כדלקמן:
  סכום ההוצאות המשפחתיות של אותו אדם לחודש X כמות חודשים עד שהילד הקטן ביותר יגיע לגיל 21 = לסכום הביטוח הרצוי.
  רצוי ושווה להפקיד סכום השווה ליכולתו הכספית של המבוטח ובתמורה לרכוש ביטוח ושקת נפשי!!!

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  וגם חיים טובים!

  – הרצאה מעניינת על אמון