לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  ביטוח תאונות אישיות לכל המשפחה –

  במוזס ביטוח אנו מביאים אליכם את החדשות האחרונות והמוצרים החדשים בביטוח על מנת שתמיד תהיו מועדכנים לגבי האפשריות שעומדות בפניכם:
  חב' ביטוח הפניקס השיקה ביטוח תאונות אישיות הכולל את כל המשפחה, בניגוד לפוליסת ביטוח תאונות אישיות המסרותית אשר מכסה אדם אחד לכל פוליסה. החידוש שלחב' ביטוח הפניקס הנו שכל המשפחה מכוסה וכך אם חלילה אחד מבני המשפחה נפצע, כל המשפחה מקבלת פיצוי, מתוך הבנה שאם אחד מבני המשפחה נפגע – כל המשפחה נפגעת וכל המשפחה צריכה להתגייס לטיפול. בעזרת ביטוח תאונות אישות לכל המשפחה, תקבל המשפחה פיצוי כספי המאפשר טיפול ללא דאגה כלכלית.

  לדברי דפנה שפירא, סמנכ"לית הבריאות בחברה, "הפניקס גאה להשיק פוליסה הנותנת מענה כולל ליחידה משפחתית אחת. פוליסה זו היא המשך לפעילות שדרוג וחידוש היצע המוצרים שלנו בהתאם לצורך הקיים של מבוטחינו".

  במצב של תאונה אישית מלבד הדאגה, הליווי והשהות עם בן המשפחה בכל הטיפולים, ישנה גם הדאגה הכלכלית עקב אובדן ההכנסה ועלויות הטיפול הרפואי כתוצאה מתאונה. ביטוח תאונות אישיות לכל המשפחה מכסה כל אחד מבני המשפחה כאשר סכום הביטוח המקורי אינו משתנה במקרה של אירוע/ים.

  מעבר לכיסוי הסטנדרטי קיימים כיסויים מיוחדים לילדים בפוליסת ביטוח תאונות אישיות למשפחה של חב' ביטוח הפניקס. הביטוח כולל תוספות יחודיות כגון: טיפולים פסיכולוגיים, מימון מורה פרטי, רכיבה על אופניים ופעילות ספורט חובבני. למבוגרים ישנה אפשרות להוסיף לפוליסת הביטוח כיסוי לאובדן כושר עבודה, כיסוי המעניק למבוטח תגמולי ביטוח חודשים במקום ההכנסה שאבדה (בהתאם לתנאי הפוליסה).

  חב' ביטוח הפניקס מבטיחה כי הביטוח הייחודי שהשיקה הנו מהזולים בשוק כך שכל משפחה ממוצעת בישראל יכולה לרכוש אותו. למשל: משפחה הכוללת בני זוג בני 40 ושני ילדים תשלם 49.32 ₪ לחודש – כאשר סכום הביטוח למבוגרים יעמוד על 50,000 ₪ ושל הילדים 25,000 ₪.

  במוזס ביטוח, בניהולה של פנינה מוזס, אנו שמחים לעמוד בראש ולהציע לכם את הביטוחים הטובים והחדשים בשוק כמו ביטוח ייחודי זה של הפניקס.

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך