לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  עם לקיחת הלוואה מהבנק לצורך רכישת בית, מחייב הבנק בעשיית ביטוח משכנתא בו הבנק הוא המוטב לקבלת כספי ההלוואה שניתנה באמצעותו לרוכשי הדירה.

  ביטוח המשכנתא כולל שני רבדים: ביטוח מבנה וביטוח חיים.

  בתשלום ביטוח משכנתא גלום ביטוח חיים עבור כל אחד מבני הזוג. ביטוח משכנתא זה מבטיח שבמקרה וחלילה אחד מבני הזוג ילך לעולמו סכום ההלוואה נסגר ע"י ביטוח ה ריסק ואם נשארה יתרה היא עוברת למוטבים. ביטוח החיים הגלום בביטוח המשכנתא מאפשר לקבל החזר מס, על כן בעת רכישת ביטוח משכנתא מומלץ ליידע את רואה החשבון שלכם.
  ביטוח מבנה או ביטוח נכס, הינו ביטוח מקיף נגד סיכונים שונים העלולים לגרום לנזק משמעותי לנכס. הכיסוי מכיל אש, רעידת אדמה ונזקי טבע , נזקי מים, שבר כלים סניטריים.

  מדוע לעשות ביטוח משכנתא דרך מוזס-ביטוח?

  לרוב מציעים הבנקים את עריכת הביטוח דרכם, אולם אין זה מבטיח את המחיר והתנאים הטובים ביותר. לכן מומלץ להתייעץ עם סוכן הביטוח טרם עשיית ביטוח משכנתא. במוזס-ביטוח אנו יכולים להוזיל את ביטוח המשכנתא משמעותית ע"י בחירת הכיסוי המתאים ביותר. ביטוח משכנתא נכון מקטין את גובה החזר ההלוואה לבנק. יתרה מזאת, הבנק, למרות חובתו, אינו תמיד פועל בצורה מקצועית כשזה מגיע לרגע האמת – תביעות ביטוח – לחץ כאן לקריאת מקרה לדוגמה.

  ביטוח משכנתא במוזס ביטוח יתרונות חשובים נוספים:

  – ביטוח משכנתא יעיל ומתאים לצרכיו הפרטים של כל לקוח ולקוח.
  – במוזס ביטוח אנו דואגים שעותק מביטוח המשכנתא יגיע לבנק.
  – אנו מציעים ביטוח משכנתא במחירים הזולים מהבנק משמעותית, המקטין את גובה|    ההחזר לבנק משמעותית.
  – והחשוב ביותר הנו השרות המהיר והמאיר אשר ניתן ללקוחות מוזס ביטוח לאורך
  כל הדרך.

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך