לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  במוזס ביטוח אנו עם הפנים קדימה, אנו תמיד רואים לנגד עניינו כיצד להתאים את הביטוח לצרכים המשתנים של הלקוחות. עולם הביטוח דינאמי מאוד שזה כשלעצמו דבר נפלא עבור הלקוחות, לכן חשוב לנו להיות תמיד מעודכנים, מה שנותן לנו את האופציה להתאים ללקוחותינו את הביטוח הנכון במחיר הוגן. זה היתרון שלנו במוזס ביטוח, שרות אישי עם התייחסות לכל לקוח ולקוח עם המיוחדות שלו.

  ביטוח המשרד, ביטוח ייחודי למשרדים, גדולים וקטנים כאחד. משרדך והציוד שבו מכילים את כל העבודה הקשה עליה עמלת וחשוב לבטח אותו ולהגן על פרי עמלך מפני נזקים אפשריים. ביטוח המשרד הוא ביטוח ייחודי בישראל הכולל כל מה שביטוח משרד רגיל ועוד תוספות רבות ללא פרמיה נוספת.

  מה היתרון?

  יתרנו של הביטוח הנו בעובדה שהוא מעניק כיסוי לצרכים המיוחדים שיש למשרד בניגוד לבתי-עסק ובכך חוסך את העלויות הגבוהות יחסית של ביטוח עסק שאינן בהכרח הכרחיות למשרד. כך למשל, לרוב המשרדים אין מלאי של סחורה אשר דורש כיסוי ביטוחי יקר ולכן ביטוח המשרד לא כולל כיסוי זה ובכך מצמצם את עלות הביטוח. כלומר, ביטוח משרד הנו ביטוח שעלותו נמוכה יותר ומעניק כיסויים רחבים העונים לדרישות הספציפיות של המשרד.ביטוח משרד זה הוא ביטוח לכל הסיכונים למבנה ולתכולה. בהיבט האנושי הביטוח מכסה תאונות אישיות (הכולל סיכון מלחמה פסיבי).

  לפרוט כיסויים נוספים ללא תוספת פרמיה – לחץ כאן!

  מרגיש כי ביטוח זה אינו עונה על צרכיך? לחץ כאן!

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך