לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
ביטוח רכב- נהג חדש וצעיר

הוצאת רישיון נהיגה ? עכשיו הזמן לרכוש ביטוח מתאים

הוצאת רישיון נהיגה הנה דבר מרגש עבור הצעירים, עם זאת רכישת ביטוח לנהג הצעיר יכולה להיות עניין פחות מרגש. לאחר הוצאת רישיון נהיגה הורים, המבקשים להוסיף לביטוח את ילדיהם אשר זה עתה הוציאו רשיון נהיגה, מגלים במהרה שהוספת נהג חדש ו/או נהג צעיר מייקרת את הפוליסה בצורה משמעותית. על מנת לבוא לקראת ההורים והנהגים החדשים ו/או הצעירים הפניקס מציעה שירות ייחודי לפוליסת הביטוח: כיסוי לנהג החדש ו/או צעיר, קרי גילאים 17-24, לפי שעה. את הכיסוי מפעלים ע"י שליחת מסרון (סמס) אשר מפעיל את השירות ומחייב לפי שעה עד להפסקת השירות באמצעות מסרון נוסף.

השירות הייחודי ניתן למבוטחים אשר רכשו פוליסת ביטוח דרך חברת הפניקס. אנו במוזס ביטוח ממליצים ללקחותינו לרכוש את שירות הנ"ל כאשר ילדיהם הוציאו רישיון נהיגה אך לא נוהגים באופן קבוע, אלא רק מידי פעם. לדוגמא, השירות יתאים להורי חיילים אשר ילדיהם נהגים ברכב רק בסופי שבוע. כך יכולים ההורים לשלוח סמס כאשר הילד מבקש לנהוג, ולשלם רק עבור זמן שבו נעשה שימוש ברכב ע"י הנהג הצעיר או הנהג החדש.

השירות ניתן לכל נהג עד גיל 24 שאין רכב בבעלותו ואשר שמו נקוב בפוליסה. קרי, לא ניתן להפעיל את השירות עבור כל נהג צעיר ו/או חדש אלא רק לנהג צעיר ו/או חדש אשר נקוב בפוליסת הביטוח. בהתייחס לרכב, ניתן לרכוש את השירות הביטוחי עד לארבעה רכבים נקובים בתנאי שגילם לא עולה על 12 שנה וערכם לא עולה על 300,000 ש"ח.

רכישת השירות עבור הנהג הצעיר ו/או החדש

 שווי הרכב   תעריף לשעה   פרמיה שנתית
עד 101,000 ש"ח  22 ש"ח  1,320 ש"ח
101,000 ש"ח עד
200,000 ש"ח
 31 ש"ח  1,860 ש"ח
200,000 ש"ח עד
300,000 ש"ח
 37 ש"ח  2,220 ש"ח
  • לשירות של הפניקס גמישות רבה. אם המבוטח כלל לא ניצל את שעות הנהיגה אשר רכש הוא רשאי לקבל החזר או להעביר את השעות לשנת הביטוח הנוספת.
  • כך גם הדבר לגבי שעות נהיגה שנוצלו רק באופן חלקי. המבוטח ראשי לקבל החזר בגין שעות אלו או לחילופין להעבירם לשנת הביטוח הבאה, כאשר ברגע הפעלת השירות תיקבע פרמית מנימום של 350 ש"ח.
  • כאשר יתרת השעות נוצלה לפני תם תקופת הביטוח ניתן לרכוש מכסת שעות נוספות במנות של 10 שעות.

שימו לב- הכיסוי הביטוחי נכנס לתוקף כאשר מתקבלת הודעת אישור. אם לא מתקבלת הודעת אישור באמצעות סמס הביטוח לא הופעל ויש לנסות לשלוח את הסמס בשנית.

לפרטים נוספים והתייעצות – צרו קשר

התקשרו עכשיו לביטוח

טל': 03-6498686
פקס: 03-6492040

לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך