לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  תחום הפרט והאלמנטרי

  ביטוח רכב:

  מעבר לביטוח חובה מציעהפנינה מוזס ביטוחים  נוספים, שמבטחים אתכם במקרים של תאונות, גניבה, פריצה ועוד.
  מגוון המוצרים הרחב מאפשר   להתאים לכם ביטוחים במחירים ובתנאים יוצאים מין הכלל.
  הביטוח מתייחס לרכבים פרטיים, מסחריים, משאיות וכיו"ב.

  ביטוח דירה:

  הדירה מהווה את עיקר רכושכם לכן חשוב במיוחד להגן עליו מפני סכנות שונות. מוזס ביטוח מציעים  לכם ביטוח דירה,מבנה ותכולה למקרי פריצה, גניבה, סיכון אש, נזקי צנרת ואינסטלציה, רעידת אדמה, שרות תיקון מוצרי חשמל, חובות מעבידים, תכשיטים ועוד.

  ביטוח תאונות אישיות:

  פנינה מוזס מציעה תכנית ייחודית לביטוח תאונות אישיות. הכיסוי הביטוחי הוא למקרה מוות, נכות חלקית או תמידית והוצאות אשפוז כתוצאה מתאונה.

  תחום ביטוחי חיים

  ביטוח בריאות:

  במצבי בריאות קריטיים אתם רוצים לדעת שתקבלו את השירות המרבי. בלי ויכוחים, בירוקרטיה וריצות מיותרות. קופות החולים, כולל שירותי הבריאות המשלימים שלהן, אינן מסוגלות לספק שירות זה באופן משביע רצון. מוזס ביטוח מציעה מגוון חבילות ביטוח בריאות הכוללות, בין השאר, תרופות אשר אינן מופיעות בסל הבריאות, בדיקות  לסוגיהן, ניתוחים והשתלות בארץ ובחו"ל והרחבות נוספות המכסות את כל הנזקים הכספיים שעשויים להיגרם לכם במצבי חירום.

  ביטוח סיעודי:

  חכם מי שרואה את הנולד… ביטוח סיעודי הינו ביטוח חובה לכל אדם שאינו רוצה להפוך בבוא היום לנטל על קרובי משפחתו או ילדיו. מוזס ביטוח מציעה ביטוח סיעודי מהטובים בשוק, המספק פיצוי כספי המאפשר לכם להתמודד עם ההשלכות הכלכליות המיידיות עם קרות מצב זה.

  אבדן כושר עבודה:

  כדי למנוע מצב של אבדן הכנסה מוזס ביטוח מציעה ביטוח אבדן כשר עבודה בתנאים הטובים ביותר בשוק.

  קרן השתלמות:

  לבחירתכם קרנות השתלמות בעלות מרחב וגמישות בבחירת אופן השקעת הכספים להבטחת תשואות.
  קרנות ההשתלמות מתבצעות דרך מוזס ביטוח בחברות יציבות, בהן יהיה לך, הלקוח, אופציות ראויות לחסכון בהתאם לצרכים ולרצונות שלך.

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך