לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
קוסמטיקאית, עבדי בראש שקט-

קוסמטיקאית, בעלת סלון יופי, עוסקת במגוון רחב של טיפולים מורכבים ורגישים העוסקים באסתטיקה, כגון טיפול בשעווה. בימים אלה ישנה מודעות לצרכנות ברמה גבוה ומודעות זאת הולכת עם המודעות לדרישות פיצוי בעת רשלנות מקצועית שנעשתה בתום לב אשר יכולה להוביל לתביעה.

שעווה או לייזר, העבודה עם גוף האדם כרוכה בסיכון-

בימינו מקצוע הקוסמטיקה הולך ומתפתח מה שהופך את הקוסמטיקה לתחום מתפתח, התפתחות באה לידי ביטוי במוצרים חדשים ומתוחכמים, במכשור חדיש המבוסס על חוד החנית של הטכנולוגיה בתחום הקוסמטיקה. בין אם מדובר בטכנולוגיה חדישה, או בשיטות טיפול ישנות, כמו השעווה, עבודה עם הגוף כרוכה בסיכון מסוים עקב רגישות הגוף. כך למשל, שעווה מטבעה הנה חמה וכלן עבודה עם שעווה עלולה לגרום לכוויות, בייחוד עקב רגישות שונה של מטופלים שונים לשעווה.

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאית, נחוץ לך הקוסמטיקאית, בעלת סלון יופי וכל אחד העוסק בתחום הקוסמטיקה אם חלילה תוגש תביעה מצד אחד. חשיבות הביטוח הוא בהענקת שקט נפשי לו זקוק מי שעוסק במקצוע הקוסמטיקה והאסתטיקה.

להלן הכיסויים בפוליסת ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות:

צד ג'- שיווק מוצרים, טיפולים אלטרנטיביים חיצוניים, פילינג עמוק, אפילציה, איפור קבוע, ועוד.

במוזס ביטוח תמצאו חבילת ביטוח מקיפה לקוסמטיקאית הכוללת:

א. אחריות מקצועית
ב. ביטוח צד ג'
ג. וביטוח המכון כנגד אש, פריצה, פרעות ומהומות,רעידת אדמה ונזקי טבע.

יצירת חבילה זאת עבורכם נועדה כדי להקל עליכם את הנטל הכספי של מכלול הביטוחים להן זקוקות הקוסמטיקאיות מטעם טיב העבודה בתחום הקוסמטיקה. במוזס ביטוח אנו נמצאים שם בשבילכם על מנת להיות לכם הראי לחברות הביטוח ולערוך עבורכן את סקר השוק בין חברות הביטוח השונות, כגון: ביטוח הראל, ביטוח הפניקס וכלל ביטוח.

התקשרו עכשיו לביטוח

טל': 03-6498686
פקס: 03-6492040

לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך