למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל?

בין אם מדובר בנסיעה עסקית או בין אם חופשה חלומית, ביטוח הנסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" מבטיח שאם יקרה משהו בלתי צפוי – הוא יטופל על הצד הטוב ביותר ובמינימום נטל כספי.

ביטוח זה מכסה הן מקרים בריאותיים והן מקרים הנוגעים לרכוש.

באשר למקרים הבריאותיים, ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" מכסה צורך בחילוץ או פינוי לבית חולים ובטיפול רפואי במקרה תאונה, הוצאות אשפוז במקרה מחלה בחו"ל , פינוי אווירי לישראל בעת הצורך. אלו אירועים שאינם מכוסים על ידי הביטוח הרפואי של קופות החולים, בהשוואה לביטוח "הראל" בצורה כללית. כמו כן, הביטוח מאפשר גם כיסוי הוצאות קטנות יותר כמו התייעצות עם רופא, רכישת תרופות או טיפול חירום בשיניים.

קיום ביטוח נסיעות מאפשר ברוב המקרים לקבל טיפול טוב יותר, ע"י רופאים ובתי חולים ברמה גבוהה יותר, ולכסות את ההוצאות כספיות הכרוכות בכך, דבר שללא ביטוח עלול להגיע לסכומים גבוהים מאד, בצורה כללית.

באשר למקרים הנוגעים לרכוש: סיכון אחר בעת נסיעה לחו"ל של ביטוח "הראל" הינו האפשרות של אובדן או גניבה של מטענכם האישי או חפצי ערך. ע"י רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" ביכולתכם להבטיח שבמקרים כאלה, יכסה הביטוח את רוב הנזק הכספי שייגרם לכם, שיכול להיות משמעותי מאד.

ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" מספק מגוון פתרונות המותאמים למגוון נסיעות לחו"ל ומגוון גילאים, מצבים בריאותיים אך צורה כללית.

אז אחרי שהתייעצתם עם חברת תיירות והזמנתם את החופשה, אנו מזמינים אותך לצור עמנו קשר, במוזס ביטוח, להתייעצות וקבלת מידע על הביטוח הנכון ביותר עבורך.

הפקה עצמאית של ביטוח נסיעות