לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך
  אם נסיעות עסקים הם חלק אינטגראלי מהעבודה שלכם – במוזס ביטוח יש לנו חבילה משתלמת של ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל".

  ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים – יש לנו פתרון עבורכם ! ! !

  ביטוח נסיעות לחו"ל לאנשי עסקים מיועד למנהלים, עובדי תעשיית ה-הייטק, אנשי אקדמיה, בכירים במשק ועוד השוהים בחו"ל לעיתים תכופות. אנו במוזס ביטוח מספקים לכם מענה מקצועי והולם דרך החברה המובילה ביטוח "הראל".

  ייחודה של תכנית הביטוח  מבית ביטוח "הראל" היא פרישת הביטוח לאורך שנה שלמה, ולא ביטוח פר נסיעה. פירושו של דבר כי במשך 365 ימים, מיום תחילת תקופת הביטוח בביטוח "הראל" יהיה למבוטח כיסוי ביטוחי קבוע לחו"ל לכל נסיעה ולמספר נסיעות בלתי מוגבל, בתנאי כי משך תקופת שהותך בחו"ל לא תעלה על 60 ימים רצופים.

  תוכנית ביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" הינה ייחודית לאנשי עסקים ומבוטחים הנוסעים לחו"ל מספר רב של פעמים בשנה במסגרת עבודתם, ומכאן כלולים בתוכנית ביטוח נסיעות לחו"ל זו, של ביטוח "הראל", כיסויים רבים העונים על הצרכים של אנשי העסקים. בסקירה כללית כוללים הכיסויים: ביטוח מחשב אישי נישא, ביטוח טלפונים סלולאריים, ביטוח עבור גניבת שיחות טלפון, ביטוח עבור שיחזור מסמכים עסקיים, ביטוח עבור איחור בהגעת כבודה, כל זה ועוד מהווים חלק אינטגראלי בפוליסה מיוחדת זו. וזו רק אימרה כללית, ביטוח נסיעות לחו"ל שביטוח "הראל" מכסה אותך באופן נרחב.

  מוזס ביטוח דואגים לספק לכן את התמונה המלאה על הביטוח, על כן חשוב לציין כי בצורה כללית תנאי הביטוח בביטוח נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" לאנשי עסקים הינם מקיפים ביותר, עם זאת הם אינם כוללים כיסוי למצב מחלתי קיים או להחמרתו. פירוש הדבר כי למבטח אין אחריות להוצאות רפואיות בעת אשפוז,הוצאות שלא באשפוז והן להוצאות מיוחדות הנובעות ממקרה רפואי קיים.

  כמובן שניתן לרכוש הרחבה לפוליסת נסיעות לחו"ל של ביטוח "הראל" לאנשי עסקים לכיסוי החמרה של מצב מחלתי קיים והחמרה למחלת לב קיימת.

  לביטוח נסיעות לחו"ל  של ביטוח "הראל" לאנשי עסקים שירותי עזרה ומוקדי חירום 24 שעות 7 ימים בשבוע באמצעות AXA הבינלאומית.

  רשימת מרכזי המוקדים ואופן הפניה אליהם תינתן בעת רכישת הביטוח.

  אנו מזמינים אתכם אנשי עסקים, אנשי ה- הייטק, מנהלים בכירים, אנשי אקדמיה ומחקר וכל מי אשר עבודתו כוללת נסיעות תכופות לחו"ל, לצור עימנו, מוזס ביטוח, קשר וליהנות מביטוח ברמה הגבוה ביותר הקיים בארץ ובחברה עם הניסיון הרב ביותר בתחום זה – ביטוח "הראל".

  התקשרו עכשיו לביטוח

  טל': 03-6498686
  פקס: 03-6492040

  לקבלת הצעה לביטוח מלא את הפרטים ונחזור אליך